Gå til innhold

Monajenten!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvorfor er ikke hjemmesiden til datteren din oppdatert? Blitt lat eller er det ikke så nøye lenger? Skuffende...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har tanken om dårlig tid noengang streifet deg....?

Skrevet

Når man har tid til å sitte på Dib og tyte om uviktige ting så er det vel neppe tid det står på......? har*det*noengang*streifet*deg?

Skrevet

Tja... Hva gjør det deg at den ikke er oppdatert...? Siden du er anonym kan du ikke kjenne Monajenten særlig godt, og da kan det vel være revnende likegyldig! Hva folk henger seg opp i?!

Skrevet

Kan dere ikke la henne svare selv? Om jeg kjenner henne eller ikke har null å gjøre med saken!!

Skrevet

Nei det var vel ikke mye? Tenk på alt det pisset dere klarer å lire av dere på Skravlesiden, også syns dere DETTE er mye å lure på. Herrefred for en gjeng med høns!!!

Skrevet

Hvorfor tør du ikke å signere?

Fordi du måtte legge på en halvfrekk tone?

 

Nei, jeg er ikke blitt lat, men det har rett og slett bare blitt (alt for) lite oppdateringer i det siste.

Nå har jeg lagt inn et nytt bilde, og flere kommer etterhvert.

 

Skal skjerpe meg!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...