nicoluca Skrevet 9. september 2007 #1 Skrevet 9. september 2007 Noen som har erfaring med Obs sine bevernylondresser "friendly"? Støvlene er jo greie men noen som vet ang dressene?
Gjest Skrevet 9. september 2007 #2 Skrevet 9. september 2007 Bevernylon er veldig tungt og tykt, vanskelig å bevege seg i for de minste. Er heller ikke vanntett, så må nok impregneres ofte... Sikkert grei som ekstradress altså, men ville heller sett på Reflex sin dress med ullfor, ull puster og dressen er vanntett, så til den samme prisen ville jeg heller gått for den..! :-)
nicoluca Skrevet 9. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 9. september 2007 ok. Den skal jeg se på. Foret i dressen på obs var dårlig så jeg regner med kvaliteten er deretter:)
Gjest Skrevet 9. september 2007 #4 Skrevet 9. september 2007 Jeg er generelt veldig lite fornøyd med bevernylon, og er ikke fornøyd med Obs sine uteklær/-sko heller, så JEG ville styrt unna ja..! Trenger ikke bruke 1000-1500 kr på utedress, men ofte er det sånn at kvalitet reflekterer pris, så veldig billige ting holder ikke nødvendigvis samme kvalitet som de dyre..! Selv kjøpte vi brukt vinterdress til 350 kr vi, ser ikke noe grunn til å bruke noe særlig mer på en 1-åring, den holder jo kanskje en sesong om vi er heldige ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå