Anonym bruker Skrevet 9. september 2007 #1 Skrevet 9. september 2007 har siste tiden av svangerskapet fått små kuler/klumper ved skjeden.. merker ikke noe til at de er der- men ekkelt å tenke på.. føler meg flau når min samboer og jeg skal ha sex-han har ikke sagt noe-men han har nok merket at de er der.. noen som vet hva dette kan være? og hva kan jeg gjøre slik at de blir borte?
hagbarta.no 7-fødeklar!c Skrevet 9. september 2007 #2 Skrevet 9. september 2007 Har hørt noen snakket om åreknuter på kjønnsleppene,kanskje en mulighet.
Krokka og prinsessa Skrevet 9. september 2007 #3 Skrevet 9. september 2007 Jeg har sånn pittesmå kuler, nesten som kviser i str. Det er hormonene som har skylda.
Anonym bruker Skrevet 9. september 2007 #5 Skrevet 9. september 2007 Forsvinner åreknuter av seg selv etter fødsel?
Anonym bruker Skrevet 9. september 2007 #6 Skrevet 9. september 2007 er ikke åreknuter..det vet jeg hva er..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå