Chaiemae Skrevet 8. september 2007 #1 Skrevet 8. september 2007 Har dere fått det nye nummeret? Det kommer ut 10. og det er på mandag men jeg har ennå ikke fått det. Trodde man skulle få det litt før det kom i butikken jeg.
dolly29 Skrevet 8. september 2007 #2 Skrevet 8. september 2007 Jeg fikk mitt i beg. av uken jeg. hm, du kan jo ringe inn og sjekke??
Beama Skrevet 8. september 2007 #3 Skrevet 8. september 2007 fikk mitt på onsdag jeg=) skal komme litt før det er i butikken, men kanskje posten er litt forsinket.. Men har det ikke kommet til mandag/tirsdag ville jeg ringt å spurt etter det=)
jente08&jente2010<3 Skrevet 8. september 2007 #4 Skrevet 8. september 2007 kommer det nye nummeret av bladet gravid på mandag i butikken???kjøpte det forrige, og var sååå fornøyd:) så må bare ha dette også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå