Gå til innhold

Noen som har gått på Conludag og blitt raskt gravid?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er i 1PP, men lurer på hvor lang tid jeg bør vente at det tar. Mener jeg har hørt at jeg kan bli gravid med en gang, og at minipillen ikke kan sammenlignes med vanlige p-piller på det viset... Noen med erfaringer de vil dele?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ingen erfaring, men har hørt det samme som deg når det gjelder p-piller versus minipiller. Når det er sagt, så sier man vel at de fleste blir gravide innen 4-6 måneder, men at ett år heller ikke er unormalt. Er selv i 6pp etter 15 år på p-piller

Lykke til!

Skrevet

Jeg brukte Conludag før nr 2 og nr 3 , og ble gravid i løpet av to uker begge gangene!!

Brukte 5 mnd etter p-piller (førstemann). minipiller stopper ikke syklusen din, slik som p-piller gjør. Er nå i 7.pp etter en sen MA, så det ser ut som om kroppen min ikke tåler å bli "klusset" med (Brukte bare to uker etter p-staven også, men mistet da).

Lykke til!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...