Gå til innhold

Hvordan får dere barna deres til å sove med dyne?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lillegull nekter å sove med dyne eller teppe. Prøver å legge henne med - eller ta den på når hun sovner. Uansett havner hun over eller ved siden av. Sover med ullpysj for å holde henne varm, men nå som det blir kaldere synes jeg ikke det er nok. Hun er 15 mnd. Tips????

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har ikke så mange tips. Tulla på 17 mnd har...og har hatt det lenge slik.

Passer bare på å kle henne bra og ha varme i rommet slik at hun ikke frysr.

Skrevet

i våres brukte vi nattpose, kjøpte en tynn ullpose, det fungerte kjempefint.

nå er vesla 18 mnd, og holder teppet over seg lengre, så tenkte vi skulle prøve med dyne igjen når kulda setter inn, om det ikke funker blir det pose en stund til;o) hun har full bevegelighet i posen, og turner like mye i sengen med den på:o)

Skrevet

dattera vår har ik villet ligge under dyna men bare oppå dyna. siden hun var rundt 1 år har hun ik villet det men plutselig her om dagen som det var litt kaldere enn vanlig ute så prøvde jg å legge henne under og jaggu så var det greit og sånn er det ennå:) hun er veldig varm av seg oxo da så hadde en deilig pysj oxo helse teppe over henne når hun lå oppå..

Skrevet

Ja, det beste er nok bare å kle på en god pysj slik at dyna kun blir kos. Hvis jeg våkner i løpet av dagen av meg selv, så går jeg alltid inn til henne og brer over dyna.

Skrevet

Hvor kjøpte dere den ullposen som du anbefaler?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...