Gjest Skrevet 8. september 2007 #2 Skrevet 8. september 2007 Dattra til "danger,danger" du tenker på ? -er da helt vanlig hun.........
Anonym bruker Skrevet 8. september 2007 #3 Skrevet 8. september 2007 Han steve som er død tenkte jeg på...
Gjest Skrevet 8. september 2007 #4 Skrevet 8. september 2007 "Danger,danger" det! Nja...helt alminnelig unge.
♥Prinzessin♥ Skrevet 8. september 2007 #6 Skrevet 8. september 2007 Bare fordi hun ikke ser fabrikkprodusert pen ut? Det sier vel mer om hvor gørrkjedelig og kovensjonell du er, HI. Bindi har et ualminnelig utseende, men er søt og sjarmerende.
Kirsebæra Skrevet 8. september 2007 #8 Skrevet 8. september 2007 http://www.geelongadvertiser.com.au/images/uploadedfiles/editorial/pictures/2007/05/25/Bindi-Irwin.jpg her er hu ikke pen http://www.news.com.au/common/imagedata/0,,5251339,00.jpg men her er hun da pen?=)
6Ymamma Skrevet 8. september 2007 #9 Skrevet 8. september 2007 Synes hun er litt søt jeg da....men det skal mye til for meg da at jeg kan si at et barn er stygt...men det er nå meg da....:/
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 8. september 2007 #10 Skrevet 8. september 2007 huff, tror jammen anonymknappen glapp, eller hva HI?
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 8. september 2007 #11 Skrevet 8. september 2007 Ikke vet jeg, karinahl?
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 8. september 2007 #12 Skrevet 8. september 2007 okai, okai - trekker meg tilbake sakte, men sikkert:)
Northernlights Skrevet 9. september 2007 #13 Skrevet 9. september 2007 Bindi er sjarmerende, har pågangsmot og er skikkelig ujålete og ekte. Hun er sin far opp av dage; uredd til tusen. Pen? Hos meg har alltid opfatningen vært at skjønnheten kommer innenfra. Og den jenta er full av skjønnhet, hun! Hun er skikkelig spanky og full av futt. Sier det som faller seg inn, og har humør og alltid et smil på lur. Hun kommer nok til å klare seg bra, og tror neppe hun er først i køen til å sette inn falske pupper og diverse dilldall når hun blir voksen. Sørgelig at folk, spesielt små barn, skal dømmes etter utseende av fremmede folk som ikke kjenner vedkommende personlig. Veldig trist.
Iselin79 og 2 nydelige Skrevet 9. september 2007 #15 Skrevet 9. september 2007 Syntes hun er kjempe søt jeg!
Gjest Skrevet 9. september 2007 #16 Skrevet 9. september 2007 "han derre Steve krokodillemann..." HAHAHA, og du er faen meg ikke mye velartikulert:) Vi får håpe du i det minste har utseende med deg..
PAVEEL Skrevet 9. september 2007 #17 Skrevet 9. september 2007 herreguud hvilket menneske er du egentlig HI???? fy faen du kan ikke være rett naglet på en plass, unnskyld meg... legge ut en tråd om at jeg jente er stygg??????? fy fader jeg håper ikke du får over disse fordommene du har over på barna dine selv.... makan til vrøl skal man lete lenge etter!!!! du har et stygt sinn du ja.... jenta ser jo ut som ei vanlig jente:-) no trollsk over henne synes jeg, en jente mowgli:-)
prinsessetamtam Skrevet 9. september 2007 #18 Skrevet 9. september 2007 Herregud, så blodharry kommentar! Har du ikke bedre å finne på enn å kommentere utseendet til en liten jente? Men ut i fra formuleringene i profilen din, er du tydeligvis ikke den skarpeste kniven i skuffen da...
Kirsebæra Skrevet 9. september 2007 #19 Skrevet 9. september 2007 åjja...så dere tror jeg er HI? Jaja...tro hva dere vil, men jeg fant faktisk to bilder på nettet hvor jeg ikke syns hun var så pen og ett hvorhun faktisk var pen..men jeg er ikke HI=)
Attpåklatten :-)™ Skrevet 9. september 2007 #20 Skrevet 9. september 2007 HI er kanskje ikke så gammel heller? Siden hun uttaler seg som hun gjør........... Bindi har ti ganger mer karisma og utstråling enn det HI utviser:-)
Kirsebæra Skrevet 9. september 2007 #21 Skrevet 9. september 2007 Og uansett, tror dere jeg ville vært anonym først for så å ha nick? tror ikke det....=) uansett, så kan man være uheldig med bilder vettu=) Bindi er en søt jente, men på akkurat det ene bildet jeg fant så var hun ikke nå særlig pen, men på andre bilder jeg fant var hun pen....men uansett...=) tro hva dere vil
Gjest ninja & mikrovampyren:) Skrevet 9. september 2007 #22 Skrevet 9. september 2007 Så ekle dere er mot karinahl? Enhver idiot ser vel at det ikke er karinahl som er HI , men at hun bare la ut to linker, ene hvor hun konkluderte med at "Nei, på dette bildet er hun ikke pen" og på link nr2 "Men det er hun vel her?" HI syns jo bindi er grusom tvers igjennom. Hva med at dere leser litt før dere begynner å slenge dritt til uskyldige mennesker?
Attpåklatten :-)™ Skrevet 9. september 2007 #23 Skrevet 9. september 2007 Jeg har ikke sagt at karinahl er HI, men uttalt meg om HI. Men tydelig at noen føler seg TRUFFET;-)
Gjest ninja & mikrovampyren:) Skrevet 9. september 2007 #25 Skrevet 9. september 2007 Åherregud. Det der er en typisk dibkommentar. Tydelig at du følte deg truffet som måtte sleive ut det der når kommentaren min ikke var til deg. Hvis du føler at du har noe på samvittigheten ang dette får du ta det på din kappe og ikke velte det over på meg. Jeg svarer alltid på siste innlegg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå