Myrsnipa-med1blå&2rosa Skrevet 7. september 2007 #1 Skrevet 7. september 2007 Jeg kjenner meg bare ulykkelig og vil bare gråte! Men alt er jo bra og skal å lytte på barnet på tirsdag, jeg har kjent bevegelser! Burde være lykkelig!! Er egentlig det... Men jeg føler meg ikke sånn!!!
januarbaby:-) høygravid Skrevet 7. september 2007 #2 Skrevet 7. september 2007 Jeg hadde det også slik som du...men det gikk over så det håper jeg det gjør med deg også. Da jeg fikk høre hjertelyden til barnet,så ble graviditeten straks enklere å forholde seg til. Fikk bekreftelse på at det var noe der inni:-) Nå har jeg vært til ultralyd og føler meg enda bedre... Lykke til
Sunniva78 har to små Skrevet 7. september 2007 #4 Skrevet 7. september 2007 Jeg kan også ha stunder der jeg føler meg trist på et slags vis... Tårene presser på, og jeg har ikke peiling på hva som foregår...! Det rare er at jeg ikke har noen som helst grunn til å føle det slik. Jeg er endelig gravid etter 4 år, babyen sparker som bare det i magen min, og sambo og jeg er endelig på vei til å få oppfylt det støreste ønsket vårt. Jeg har aldri hatt det så bra!! Jeg trøster meg med at det er mye hormoner i sving i kroppen min, og da er det ikke så lett å ha kontroll på alt, og minst av alt ha en forklaring på det! Så du er ikke alene om å ha slike stunder... Lykke til videre i svangerskapet:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå