Gå til innhold

el-tester, er litt usikker nå...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har tidligere brukt cb el-tester, og de er jo ikke til å misforstå. Nå har jeg derimot ingen slike, men en gammel pakke med qr. Har kommet i skade for å kaste bruksanvisningen. Noen som kan hjelpe meg med å friske opp minnet litt...? Mener å huske at den streken som er nærmest t'en på displayet skal være like sterk eller sterkere enn den andre streken? Jeg tok en test nå nettopp, og 't-streken' ble nesten like sterk som den andre. Men bare nesten. Betyr det at el nærmer seg nå? Eller kan det bety at el nettopp har vært? (Har ikke testet tidligere i uka)

Har hatt både el-slim og sterke smerter i eggstokken hele uka, og har ikke engang orket å tenke på sex. I dag litt mindre vondt, fortsatt litt slim. Men ikke så mye som i går. (ja, dette ble litt detaljert...)

 

Hva tror dere? Bør jeg hive meg over min kjære nå? Eller vente til i morgen, ta ny test, og håpe på sterkere strek? For jeg har jo skjønt at det er lurt å spare på svømmerne til rette øyeblikk:)

 

Uansett - god helg til dere alle sammen, med og uten EL:)

Klem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...