Anonym bruker Skrevet 6. september 2007 #1 Skrevet 6. september 2007 Lurer på ca hvor lang tid det tar fra du sender inn søknaden til du får pengene inn på konto? er 25 uker på vei. Tar i mot både positive og negative erfaringer
Erisa* Skrevet 6. september 2007 #2 Skrevet 6. september 2007 Jeg har hørt at det tar ca en uke, men at de ikke betaler ut noe før uke 26. Men tipper at du har pengene i løpet av et par uker:)
Anonym bruker Skrevet 6. september 2007 #3 Skrevet 6. september 2007 okei, såpass raskt..trodde det tok et par måneder jeg Ikke alle som er like trege som lånekassa tydeligvis
Erisa* Skrevet 6. september 2007 #4 Skrevet 6. september 2007 Nei, takk og lov:) Er nok greit å få pengene inn på konto, jeg har i alle fall tenkt å bruke en del av dem til å kjøpe utstyr, slik at alt er klart før jul (termin i januar). Så kan jeg bare ruge siste mnd:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå