DolphinGirl Skrevet 6. september 2007 #1 Skrevet 6. september 2007 Jeg så Jordmødrene på NRK1 i går kveld, og jeg trodde jeg skulle bli vettskremt - men det motsatte skjedde: jeg fikk MER lyst på baby! Og så rant det jo ett par tårer, spesielt da en av fedrene gråt sånn av glede da sønnen ble født. :-)
Nummer tre <3 Skrevet 6. september 2007 #2 Skrevet 6. september 2007 jeg så på det og det var helt fantastisk! fikk også bare enda mer lyst på baby!
Truseprinsesse Skrevet 6. september 2007 #3 Skrevet 6. september 2007 jeg fikk også enda mer lyst på baby! fikk nesten lyst til å bli jordmor også. rare greier.
tuppa prøvd lenge Skrevet 6. september 2007 #4 Skrevet 6. september 2007 samme her! jeg visste jeg ikke kom til å bli skremt eller noe men jeg hadde ikke trodd jeg kom til enda mer babysyk! trodde ikke det gikk ann å bli verre enn det jeg allerde er:)
Venter på 3_de spire Skrevet 6. september 2007 #5 Skrevet 6. september 2007 Jeg også ble om mulig enda mer babysyk etter å se gårsdagens episode. Gleder meg allerede til neste episode.
Mammapudding Skrevet 7. september 2007 #6 Skrevet 7. september 2007 Fikk ikke sett det:( Glemte hele greia midt i amming og bading av prinsessa, kom på det akkurat da det var ferdig:( Men det er flere ganger er det ikke?
Venter på 3_de spire Skrevet 7. september 2007 #7 Skrevet 7. september 2007 Det er 5 episoder til Du kan sikkert se onsdagens episode på nett-tv, om ikke skulle den gå i reprise på NRK2
Mammapudding Skrevet 7. september 2007 #8 Skrevet 7. september 2007 OK:) skal i alle fall prøve å huske på di neste 5 episodene:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå