Anonym bruker Skrevet 5. september 2007 #2 Skrevet 5. september 2007 Leverpostei, makrell i tomat, smøreost
Den lille prinsesse Skrevet 5. september 2007 #3 Skrevet 5. september 2007 Du vet det er mye salt i de påleggene?? Hehehe, måtte bare ; p
♥Prinzessin♥ Skrevet 5. september 2007 #4 Skrevet 5. september 2007 Vi trenger salt i maten, folk er veldig feilinformert om det temaet. Men vi skal ikke salte så mye ekstra.
Beama Skrevet 5. september 2007 #5 Skrevet 5. september 2007 Hun spiser makrell i tomat, kyllingpostei, philadelphia og tubeoster (smøreoster). Ikke nødvendigvis fordi vi er så sunne, men det er det hun liker;)
Den lille prinsesse Skrevet 5. september 2007 #6 Skrevet 5. september 2007 Mitt innlegg var ment som spøk! Her gir vi alt mulig på brødskivene, til og med syltetøy og brunost! Snuppa er ikke glad i syltetøy da, men liker brunost. For tiden går det mest i salami, servelat, hamburgerrygg og skinkeost... men hun blir noe lei, så må bytte på med ost, leverpostei, kaviar, skinke. Hun spiser det meste av pålegg. Men hvorfro er det ansjos i leverpostei...noen som vet?
Anonym bruker Skrevet 5. september 2007 #7 Skrevet 5. september 2007 Leverpostei, gulost, makrell i tomat og diverse smøreoster er poppis her. Brunost liker han ikke.....den kommer bare i retur, gitt....han griner på nesa når jeg har prøvd. Sikkert fått med seg at det er mye fett og sukker i den..hehe...smart liten kar.
NuttaMi*med 3 små:) Skrevet 6. september 2007 #8 Skrevet 6. september 2007 Leverpostei, gulost, saltpølse, makrell i tomat, tunfisk på tube(den nye, veldig populær), skinke, skinkeost, hamburgerygg...som regel pyntet med agurk, tomat eller paprika f.eks.
Anonym bruker Skrevet 6. september 2007 #9 Skrevet 6. september 2007 Nugatti, sjokade, banos, nøttepålegg, brunost, majones og tykt lag med meierismør.... - ja...farlig å spøke på DIB, mange sarte sjeler her, men jeg tar sjansen på et ironisk innlegg
Meg&gutta~prøverpånr3 Skrevet 6. september 2007 #10 Skrevet 6. september 2007 Her spiser han igrunn alt: leverpostei kokt skinke fårepølse kaviar brunost hvitost baconost egg&baconsalat(kanskje ikke det sunneste men) salami bringebærsyltetøy kokt egg i skiver med kaviar på Han er snart snart 14 mnd. Jeg lar han spise det vi har med andre ord. Sjokoladepålegg o.l har vi aldri kjøpt og kommer aldri til å gjøre d heller, enkelt og greit;)hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå