Gå til innhold

Hjemmebesøk av helsesøster


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet hva som skjer på dette besøket? Hvor lang tid det tar?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tar vel cirka en halvtime. Det kommer an på deg - hvor mye du har å spørre om. Det som skjer er at ungen veies og måles. Så får du noen råd om hvordan du best kan hjelpe ungen din. Helsesøster går IKKE og sjekker badet eller kjøkkenet osv :) Hun bare er der du er - hvis hun ikke må på do da! Det pleier å være et veldig koselig besøk på mammaens premisser. Det forventes ingen servering eller oppvarting fra din side.

Skrevet

Her ble det ikke veid og målt på hjemmebesøk, hadde ikke med utstyr til det. Bare satt og prata, fikk litt brosjyrer, snakka om barseltreff, ho var med på badet en tur. Mamma og pappa var tilfeldigvis her samtidig, så de ordna kaffe og kaker - he he... Ho var her i hvertfall en time - veldig koselig bare.

Skrevet

Vi tok hjemmebesøket på helsestasjonen vi... Det var veldig ok for oss

Skrevet

Vi å tok hjemmebesøket på helsestasjonen.

Vi var der å veide en del den første tiden og hs hadde det travelt, så da tok vi en rask samtale der.

Skrevet

helsesøster var hos oss en time, hun veide eller målte ikke, vi bare prata og så fikk hun litt kake og kaffe. Veldig koselig besøk, ikke noe å bekymre seg for:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...