Gå til innhold

Mammaklær i Bergen...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som hjelpe meg med hvor jeg kan få kjøpt mammaklær i bergen? Skal dit på fredag, og tenkte da at jeg da skulle få kjøpt meg noen klær som faktisk er lange nok over magen. Vet at de har på H&M, men noen som vet om noen andre mammaklær-butikker?

Setter stor pris på litt hjelp :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Der er en butikk som heter Mammashop, den ligger i Jon Strøms gt 9 (syns jeg å huske). Se på et kart på gulesider.no eller sånn, så finner du fram:) De har godt utvalg og hyggelig betjening.

Skrevet

Mammashop ligger i Jon Smørs gate, under Smørsbroen. Det er også en som heter Mor og Meg som ligger i Domkirkegaten, like bak politistasjonen.

 

Ellers har de litt rimeligere mammaklær på H&M, på Lindex i Galleriet, og på Polarn og Pyret i Xhibition.

 

I den nye Barnas Hus i Åsane har de også mammaklær, har jeg hørt.

 

Lykke til, og kos deg i Bergen!

Skrevet

hei,

var i Bergen i helgen. Dro til mor og meg, Domkirkegt. Bra utvalg og utmerket service. Kjøpte kjole og en singlett der, + body til babyen :))))

Du må hilse fra 2 trønderdamer..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...