Celine02 Skrevet 5. september 2007 #1 Skrevet 5. september 2007 Var hos legen i går og fikk penicilin kur mot en kraftig bihulebetennelse. Selv om det står på pakken at det er ufarlig for barnet og at legen pressiserte dette, får jeg angst hver gang jeg må ta pillene. I tillegg til det voknet jeg i natt av at jeg trodde hodet skulle eksplodere av smerte. Etter å ha vært våken i 2 timer måtte jeg stå opp og ta 2 paracett (også godkjent av legen). Min bekymring er at kombinasjonen av dette + litt nesespray skal skade den lille. Håper så indelig at jeg blir frisk snart slik at jeg kan slutte på alle medisisner, hater dette her!
Krolla og Theodor Skrevet 5. september 2007 #2 Skrevet 5. september 2007 Hei Celine02 Dersom det står at det ikke er farlig for barnet OG at legen din har sagt det er ufarlig, ja da syns jeg du skal stole på det! Ta det med ro, dette går så bra! :-)
Celine02 Skrevet 5. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. september 2007 Takk! Har ingen å klage til - Mannen min er ute og reiser så jeg er hjemme alene med yngste datter. Og nå er jeg sykemeldt ut uken i tillegg (gir masse tid til unødig bekymring).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå