Gå til innhold

paikk!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

plutselig tar panikken meg.til tider kan jeg glede meg sjikkelig og bare nyte svangerksapet og den store magen med my liv inni meg.Men plutselig får jeg sjikkelig panikk og blokkerer alt ude,blir litt kvalm og kjenner angst for den uvitheten om min rolle som mor.Jeg forguder og vil gi barnet vårt alt det måtte trenge men klarer jeg det!vil jeg klare å fulle ud den store rollen som mamma!? gruer meg inntens til fødselen,er så redd for ikke å klare å fullføre fødselen!er d noen andre som forstår og kjenner seg igjen i det jeg skriver! er i uke 31 snart 32

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, jeg tror vi er mange i den båten.:)

Min trøst er at vi ikke akkurat er pionerer i faget. Det er maaange før oss som har klart det, så hvorfor skal ikke vi klarer det?

Skrevet

Legg merke til alle som har barnevogner rundt deg: bra mange forskjellige typer folk - men tenk: alle de har klart det! og det kommer du også til gjøre!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...