*Rutletutt* Skrevet 4. september 2007 #1 Skrevet 4. september 2007 Vi skal jo gifte oss i utlandet - men har enda ikke bestemt hvor og når. Har planer om å ha med den nærmeste familien, så det må ikke koste en million liksom;o) Har alltid drømt om å gifte oss på en strand - men andre ting kan vurderes også;o) Hva er DITT forslag og hvorfor?
*Rutletutt* Skrevet 4. september 2007 Forfatter #2 Skrevet 4. september 2007 Prøver å dytte denne litt jeg;o)
Gjest Skrevet 4. september 2007 #3 Skrevet 4. september 2007 Vi giftet oss i sjømannskirka i Alicante, helt fantastisk!!!! Ikke så langt å reise og heller ikke så dyrt. Flott med litt varme og sydenstemning, samtidig som det var mye annet å se der også. Kjempeflott kirke og fantastiske folk der. Fikk god hjelp med både å finne frisør og bestille brudebukett. Alt i alt, selvsagt, en helt fantastisk opplevelse!!!:-) Kan absolutt anbefales!:-) Lykke til med giftemål!
Silker Skrevet 4. september 2007 #4 Skrevet 4. september 2007 Santorini er min drøm! *drømmesegbortlitt* Er overkommelig flyreise, HELT UBESKRIVELIG vakkert der! og siden jeg har lyst til å betale for de vi ber med,er det greit å velge et sted med ok hotellpriser. Og det er bigtime romantisk der. Se på apollo.no honeymoon suites
ツWonderfull Skrevet 4. september 2007 #5 Skrevet 4. september 2007 hvorfor vil dere gifte dere i utlandet når det ikke er noen spesiellt sted eller en form for vielse som "kaller på dere"? Blir det ikke bare dyrt og stress da...? Bare lurer av nyskjerrighet, hehe
rødt&blått Skrevet 4. september 2007 #6 Skrevet 4. september 2007 Hva med Danmark? Finnes mange fine steder der, bl.a. skagen -der havene møtes....
Twintipp og himmelblå Skrevet 4. september 2007 #7 Skrevet 4. september 2007 Vet om en som giftet seg på et lite slott i Italia. Var helt uimotståelig vakkert.. *sukk* Det var utsikt utover hele, gjestehus til gjestene med lite basseng osv. På kvelden var hele slottet opplyst! Vakkert!!!!!! Også ble de viet på liten pavilijong.. Vingård var det også der!
rødt&blått Skrevet 4. september 2007 #8 Skrevet 4. september 2007 Apropo, det er visst blitt veldig populært å gifte seg på slott i sverige... Fysioterapeuten min skule gifte seg på slott i sommer, og det ble jo mye billigere enn å ha bryllup i norge, både pga lave mat-og alkoholpriser og at den svenske krona er lav nå..
*Rutletutt* Skrevet 4. september 2007 Forfatter #9 Skrevet 4. september 2007 Vi har jo drømt om et strandbryllup på Hawaii eller noe...men tror det blir for dyrt. Har absolutt ikke lyst på et tradisjonelt bryllup her hjemme... Har også snakket litt om Italia. Har lyst å reise vekk med familien og ta det som en ferie samtidig.
*Rutletutt* Skrevet 4. september 2007 Forfatter #10 Skrevet 4. september 2007 Åhh..Twintipp - det hørtes nydelig ut! Du har ikke peiling på hvor det var eller noe?
Twintipp og himmelblå Skrevet 4. september 2007 #11 Skrevet 4. september 2007 Sendt deg pm vennen:o) Kos
*Rutletutt* Skrevet 4. september 2007 Forfatter #12 Skrevet 4. september 2007 Og du har svar, vennen:o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå