Anonym bruker Skrevet 4. september 2007 #1 Skrevet 4. september 2007 i rompa.. hehe. Har hatt aktiv diare i flere dager nå og det gjør vondt å tørke seg og gå på do... klarer nesten ikke å sitte. kan jeg smøre noe der bake? sink salve? det gjør altså sååååå vondt..
Gjest Skrevet 4. september 2007 #2 Skrevet 4. september 2007 stakkars:P har ikke dette problemet selv, men sinksalve burde jo hjelpe:) verdt et forsøk i alle fall!
Anonym bruker Skrevet 5. september 2007 #3 Skrevet 5. september 2007 Det høres litt rart ut for oss som er vant til å bruke papir, men ta en halvlitersflaske eller større og skyll deg bak i steden. Så kan du klappe det tørt med papir etterpå. Du må bruke den hånda du ikke heller vann med til å vaske rent, og selvasagt vaske hendene grundig etterpå. Sånn gjør man det mange steder i verden, og jeg har funnet ut at det er bra for såre rumper Verdt et forsøk hvis du ikke syns det høres for ekkelt ut.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå