Gå til innhold

Hva er det med babyer og mobiltelefoner7fjernkontroller? :-D


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hver gang vesla får tak i mobilen eller fjernkontrollen så lyser hun opp, og setter så i gang å med å kontrollere og demontere med en begeistret mine :D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Samme her og,men aner ikke hvorfor. Hun er ble 5 måneder i går. Har gitt henne en gammel mobil tlf,men viser ikke interesse for den. Men de tlf som jeg og sambo bruker nå,de skal hun ha..

Skrevet

Sånn har alle våre også vært. Ikke få fjernkontroller og mobiler de har greid å gjøre kål på opp gjennom årene nei. *ler*

Skrevet

Kanskje en sammenheng med at det er mobiltelefonen og fjernkontrollen vi "leker" oftest med sett fra deres side!

 

;-)

Skrevet

hehe, ja vi fant ut at tuner-kontrollen ikke virket fordi den var druknet i slev :) og så har han druknet LG telefonen til far.. så nå har han sin egen baby-telefon som snakker :) men mamma sin er fremdeles best (heldigvis vann- og støtsikker).

småen er 11,5 mnd, og har vært sånn hele tiden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...