Gå til innhold

Uff hvor jeg drømmer om denne fødselen..=p


Anbefalte innlegg

Skrevet

Drømte i natt at jeg fikk en sønn, MEN han var mørkhudet og hadde masse svart hår, han hadde sånn kaktus frisyre.. Og han var ikke min å sambo, men min å kompis til sambo. Jeg hadde vært med han en gang (i drømmen alså;p) og var tydligvis blitt gravid med han.. Stakkar sambo var nokk litt trist at sønnenn ikke lignet på han.. å jeg var sååå lei meg=(

 

hihi...;D

godt å få d ut iallefall...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

huff, det er litt ekkelt å drømme noe sånt ja.

 

drømte i natt at jeg var blitt drii feit og at jeg gikk i en sånn snekkerbukse shorts, hvor rompa stadig datt ut og hang ned på leggene. magen hadde blitt så stor at den var helt oppunder haka!!!!!herregud, så ut som en flodhest!

Skrevet

Drømmer hver natt, og bare syke drømmer.

Her en natt drømte jeg at jeg fødte en kattebaby å jeg tenkte at det var litt synd men neste gang får jeg kanskje et menneskebarn. Som om det var verdens mest naturligste ting.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...