idapia84 Skrevet 4. september 2007 #1 Skrevet 4. september 2007 hei! tenkte bare å stemple inn her etter ei uke som nybakt mamma jeg:) jeg kommer sikkert med mange spørsmål til dere her inne...så håper jeg på masse gode tips fra dere, og at vi kan hjelpes til alle sammen:) det er masse man lurer på når man har null erfaring gitt, så det er veldig greit å vite at jeg ikke er alene her inne:)
Gulan, gullet og gullklumpen Skrevet 4. september 2007 #2 Skrevet 4. september 2007 velkommen, velkommen:) ...og verdens fineste har vi alle:p
JuleMette-OverBekkenEtterGrøt Skrevet 4. september 2007 #3 Skrevet 4. september 2007 Gratulerer!! Du har en fantastisk tid foran deg med nurket ditt:)
Mamman til M&E Skrevet 4. september 2007 #4 Skrevet 4. september 2007 gratulerer så mye og velkommen :-)
idapia84 Skrevet 4. september 2007 Forfatter #5 Skrevet 4. september 2007 tusen takk for det:) gratulerer til dere også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå