utrolig 2007 Skrevet 4. september 2007 #2 Skrevet 4. september 2007 Tror ikke alle merker den, jeg er gravid med nr 4 og har aldri sett den.... Alle mine fødsler har startet med vannavgang.
*smil* m/ snupp06 & gutt 07 Skrevet 4. september 2007 #3 Skrevet 4. september 2007 Den går hos alle, men ikke alle merker det.. Mine fødseler har startet med rier og deretter har vannet gått. Har nok kommet i samme fart som vannet, men ikke sett noe til den.
Anonym bruker Skrevet 4. september 2007 #4 Skrevet 4. september 2007 Fødsel kan altså starte uten at den har gått? Hvor vandlig er det? Jeg ville ha fått med meg, ettersom jeg knapt har utflod.. Frykter det er leeeenge til fødsel, selv om kun 1 uke til termin :-( HI
linda87<3 Nathalie 5/9<3 Skrevet 4. september 2007 #5 Skrevet 4. september 2007 Jeg har en svak livmorhals, så har hatt gjevnlig kontroller siden uke 22. I uke 22+2 var livmorhalsen 3 cm, uke 25+1 - 1cm, uke 28+4 var de3n 2-3mm og man kunne se litt av vannhinna.I uke 34+1 (i går) var et ca 1 cm åpning, og hun kan se vannhinna. Jeg har analysert alt som har kommet ut av meg hele veien,aldri sett noe til noen slimprpp. Spurte legen min når den kunne ha blitt borte, og hun sa at den har nok kommet litt etter litt og muligens har jeg en liten del igjen av slimproppen liggende opp litt gjemt, men sannsynligvis er den borte. Aldri hatt noe blodtilblandet slim i utfloden min, kun blankt slim, og aldri i så store mengder at det har vært noe grunn til å tro at det var slimproppen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå