Gå til innhold

Hva er det som skjer med meg? (Samme som 3.trimester)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min kjære samboer har jobb som innebærer en del reising men han har gitt beskjed om at når det nærmer seg slutten av september skal han holde seg på kontoret i tilfelle det skulle skje noe. Dette syntes jeg er kjempe flott.

 

I dag reiste han med en båt og kommer hjem på Torsdag det er i hvertfall bestemt at han skal det. (som regel har han ikke noe dag på når han kommer hjem)

 

Problemet mitt er at jeg føler meg ikke trygg her hjemme uten han lenger. Skjønner det ikke har ikke vært noe problem før no liksom. Syntes det er fælt, jeg er redd og klarer ikke å slappe av. Jeg er så ufattelig utrygg og det merkes i hele kroppen. Noen forslag til hva jeg kan gjøre? Noen andre som har hatt det slik? (føler liksom at det er veldig, veldig galt at han ikke er her)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har du noen du kanskje kan være til ? slekt eller venner?

har 25 dager igjen og til helga må sambo til oslo fra fred til søndag med jobben og da skal jeg være til tanten min som ikke bor så veldig langt unna. Syns det er greit å ha folk rundt meg, for føler meg heller ikke trygg uten han!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...