Gjest Skrevet 3. september 2007 #1 Skrevet 3. september 2007 Leste dette i en gammel bok jeg fikk av mamma, Stemmer dette? De fleste gangene hun har spist er hun jo stuptrøtt, men noen ganger er hun jo helt lys våken, skal hun leges alikevell da?
rødhette* Skrevet 3. september 2007 #2 Skrevet 3. september 2007 Det har jeg ALDRI hørt. Her har vi lagt lillegutt når vi har følt det passer han best. Men når han legges har han alltid fått mat like før. MEN han legges ikke alltid når han har fått mat.
mammasgo`jente Skrevet 3. september 2007 #3 Skrevet 3. september 2007 Har jeg aldri hørt! Gammel bok?? Her sover hun når hun er trøtt. Om dette er 2 timer etter måltid eller rett etter et måltid har ingenting å si!
lilleskatten Skrevet 3. september 2007 #4 Skrevet 3. september 2007 bare tull det da! Det er jo ofte den beste tiden med den lille etter at de har fått mat. Ingen fasitt i en gammel bok. Kos deg og legg barnet når det er trøtt..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå