Gå til innhold

Når søkte dere om permisjon?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Bør man søke lenge før?

Hva slags vedlegg hadde dere med?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sendte inn søknad om permisjon til jobbben ca 3 måneder før permisjonen skal starte, la ved kopi av den øverste biten av helsekortet (der termin står).

 

Har ikke sendt søknaden om foreldrepenger til NAV enda, vi ville vente så vi far mest mulig oppdaterte lønnsopplysninger, pga lønnstillegg nå i august :-) Der skal man vel sende med dokumentasjon på inntekt og på termindato (men alt står i papirene du skal fylle ut, du finner det på NAV sine sider).

Skrevet

En må sende inn søknaden enten tre eller fire uker før en skal ut i permisjon. Tror det var fire, så jeg hadde satset på det, men skal ikke si det helt sikkert.

Skrevet

Da skal jeg sende inn 4 uker før perm! takk for svar!! :o)

Skrevet

jeg leverte søknad på nav imårres,er ferdig å jobbe om 2 uker =) la ved siste lønnslipp fra meg og pappaen,og bekreftelse på termindato. så må arb.giver sende sånn inntekts og skatteoppl.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...