Anonym bruker Skrevet 2. september 2007 #1 Skrevet 2. september 2007 Har aldri før vært deprimert eller noe. Har to små barn og akkurat begynt i jobb etter å ha vært hjemme med barn. Synes barnet på ett egentlig er alt for liten til å være i barnehagen, men mat og klær det må vi ha, så jobbe må jeg. Vet jo at gullet har det sååå fint i barnehagen, men alikevel. Jeg mistrives veldig på jobben og går bare å gruer meg til å gå på jobb. Så det er det som er det værste. Jobber på barnehage, hvor det er gnistringer mellom de voksne på avdelinga. Jeg er ikke en av de som ikke går overens, men det går jo utover hverdagen min også. I tillegg tåler ikke kroppen min barnehage jobb. Jeg plages på rygg og nakke. Jeg viser ingenting til de på jobb, og har ikke sagt at jeg har ondt io kroppen eller at jeg ikke trives. Jeg er godt likt, viser ansvar og står på, så det er ikke der det ligger.. Jeg spiser nesten ikke mat lenger og om natta ligger jeg bare å tenker. Kjenner at jeg blir sprø av hele hverdagen. Hjelp!!
Anonym bruker Skrevet 2. september 2007 #2 Skrevet 2. september 2007 For meg så høres det ut som at det er på tide til å søke på en ny jobb.
Anonym bruker Skrevet 3. september 2007 #3 Skrevet 3. september 2007 kan ikke babyen din være i din barnehage? Så slipper du iallefall å være borte fra den hele dagen og ha dårlig samvittighet for det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå