:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 2. september 2007 #1 Skrevet 2. september 2007 føler ikke at jeg kan ta på en vanlig boddy over der igjen. så da blir det eventuelt en genser, men det blir kansje litt varmt. mor mente at det så stykt ut og bare ha på ullboddy og bokse
CrazyCat Skrevet 2. september 2007 #2 Skrevet 2. september 2007 Så lenge poden er varm og tørr så gir jeg blaffen i om han ikke ser ut som om han skal gå manekeng. Jeg bruker ullbody og ullstrømpebukse inne om vinteren og tar på ham mer når vi skal ut. Dersom du absolutt skal ha noe finere på gutten din så ta på ham en fin genser/skjorte/bukse utenpå ulla. Dersom det blir for varmt med begge deler så trenger han egentlig ikke ull.
mor_guttaboyz Skrevet 2. september 2007 #4 Skrevet 2. september 2007 Vi bruker t-skjorter over ulletrøyene! Gutta (3 og 5) syns ulla er så kjedelig så derfor får de en t-skjorte som passer til fargene til ulltrøya! Jeg har forresten kjøpt endel sommerbukser (helt tynne) med tanke på at de er gode å ha ullstrømpebukser under i vinter! En annen grunn til å ha på t-skjorte er at vi dermed slipper å vaske ulltrøyene så mye. T-skjortene fanger opp diverse matflekker! Gi beskjed i barnehagen (dersom han går) at de må ta av t-skjorter og bukser før han går ut slik at disse ikke "kommer i veien" for ulla!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå