Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet om det er normalt å blø litt når en begynner å få åpning? ikke mye, bare noen dråper liksom? eller er dette noe annet? er i uke 35.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jepp, tegningsblødning er ganske vanlig. når livmorhalsen mykner og åpner seg kan man blø litt, og når slimproppen går er det også vanlig med litt blod siden blodårene denne hang fast i ryker... men hvis du begynner å blø mye må du ta kontakt med føden =)

Skrevet

Tegnblødning er ikke det litt tidlig i uke 35?

Det var liksom veldig lite, bare noen dråper, men nok til at jeg så dt på dopapiret... *-)

Skrevet

noen flere med lignende opplevelser??

Skrevet

Hadde litt blodig utflod før og etter at slimproppen gikk ( i uke 36 en gang). Blødde også litt etter at legen tøyde.

Skrevet

Det er veldig vanlig å blø litt under åpningstiden, og det er ikke for tidlig å oppdage litt blod nå, modningen kan allerede være i gang i uker 31-32, dette er ikke tegn på at fødselen er i gang, men at kroppen forbereder seg.

Ikke uvanlig å gå med åpning i 5-7 uker før selve fødselen er i gang.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...