Mamma&LilleKrølle Skrevet 2. september 2007 #1 Skrevet 2. september 2007 Sjekka på BIM-treff at det har vært lite med treff...så bare lurte på det fortsatt er noen her fra mai-gruppa?
Maddemor-1 gutt+1 jente:) Skrevet 2. september 2007 #2 Skrevet 2. september 2007 bor 30 min fra byen, men treff hadde vært gøy! fikk 3. juni jeg da.
Mamma&LilleKrølle Skrevet 2. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 2. september 2007 Heisann. Bor på Fosen jeg da, så er et stykke unna. Men er jo hyggelig å bli kjent med folk uansett:). Det var så mange her før, hvertfall som fødte i mai/juni, men de har vel fordufta da;)
Anonym bruker Skrevet 2. september 2007 #4 Skrevet 2. september 2007 På DIB-treff er det treff for april-juni babyer hver uke, så det er bare å møte opp.
Maddemor-1 gutt+1 jente:) Skrevet 2. september 2007 #5 Skrevet 2. september 2007 åh, visste ikke det jeg. Har veldig lyst å bli med på treff, men kan ikke denne uken da... Håper å bli med senere. Er det sånn at alle kjenner hverandre veldig godt eller er det lett for nye fjes å bli med i gjengen?
ღDidrikmamsenღ Skrevet 2. september 2007 #6 Skrevet 2. september 2007 Fikk 2.mai jeg. Var ikke på noe bim treff, kom aldri så langt hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå