Trultemora er presseklar!! Skrevet 2. september 2007 #1 Skrevet 2. september 2007 Gratulerer så masse med dagen idag!! Håper du får en flott dag snuppa!! Klem!!! :D:D
doffine Skrevet 2. september 2007 #2 Skrevet 2. september 2007 Hurra for deg som fyller ditt år, ja deg vil vi gratulere:-))) Grattis sååå mye med dagen:-) Håper du får en superduper dag i dag:-)
Bea har snart 4 barn? Skrevet 2. september 2007 #3 Skrevet 2. september 2007 grattis med dagen!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Gjest Skrevet 2. september 2007 #5 Skrevet 2. september 2007 Happy bursdag :) håper du får en fin dag!
attpåklatt!! Skrevet 2. september 2007 #6 Skrevet 2. september 2007 Gratulerer sååå mye dagen!! Måtte den bli fin... kose deg masse!! Snart er du tobarnsmamma.... *klemmepå*
silhah og emilie Skrevet 2. september 2007 #8 Skrevet 2. september 2007 grattis med dagen snuppa:) kose deg masse i dag
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 2. september 2007 #9 Skrevet 2. september 2007 Ååååå...så koselig tråd! Tusen takk alle sammen! Fikk sove til 11, og så kom gjestene på besøk kl 12. Nå er alle ute på gårdsplassen, mens jeg må passe på kaken i ovnen, og så skal også jeg ut...tro det eller ei så er det fint vær ute! Oi...nå tror jeg den er ferdig. Kommer sikkert på igjen seinere i dag!:-) (Det er forresten helt greit å være 21 år...liker det mye bedre enn å være 20, men nå liker jeg jo oddetall bedre enn partall!)
Frukten og To små Skrevet 2. september 2007 #10 Skrevet 2. september 2007 Grattis med dagen a gamla ;')! kos deg i Sola
*tybber* Skrevet 2. september 2007 #11 Skrevet 2. september 2007 Gratulerer såå mye med dagen! ) *hurra for Riga*
*Belle* Skrevet 2. september 2007 #13 Skrevet 2. september 2007 Gratulerer med dagen Riga! Godt å se at det er bursdag-feiring på gang! Med besøk og kaker og kanskje en gave eller to ) Og gratulerer til Karolinejenta også. Flere som har bursdag i dag tydeligvis )
jente08&jente2010<3 Skrevet 2. september 2007 #14 Skrevet 2. september 2007 Gratulerer fra meg også ja:)
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 2. september 2007 #15 Skrevet 2. september 2007 Da var dagen over (eller teknisk sett ikke siden jeg her født på Island, og tidsforskjellen er på 2 timer nå!)...barnefar var litt syk, så vi skal finne på noe sammen seinere, så har faktisk litt inne. Ellers så har jeg spist MASSE snop!:-) Gratulerer til dere som hadde bursdag i går, og dere som har det i dag!
Gjest Skrevet 3. september 2007 #16 Skrevet 3. september 2007 Gratulerer så masse masse med gårsdagen =) =) =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå