byme Skrevet 31. august 2007 #3 Skrevet 31. august 2007 Ja. Kjøpte mine på www.alexi.no Tror også de har på www.barnetrend.no
Gjest Skrevet 31. august 2007 #4 Skrevet 31. august 2007 Dere som har: funker de? Hva er de laget av da? Siden baby driver og tygger på de, mener jeg.... Tygger de på selve nettet da?
Sanasol har 2 herlige jenter Skrevet 31. august 2007 #5 Skrevet 31. august 2007 I prinsippet funker det jo, men min baby var ikke interessert. Hun vil heller ha fruktbeger, og det kan jeg jo skjønne.
Fisk med CV Skrevet 1. september 2007 #6 Skrevet 1. september 2007 De tygger på selve nettet og holder i dingsebomsen av plastikk. Funker de? Ja! Snuppa mi elsker de. Favoritten er vannmelon. Innmari mye gris, men fint at hun kan spise uten at jeg trenger å mate henne. Slik kan hun selv sitte å spise ved bordet mens vi spiser middag. Hva er de laget av? Si det. Veldig slitesterk nett?! Ingen fare for at de skal tygge det i stykker i alle fall.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå