Meg og mini med ny spire :) Skrevet 31. august 2007 #1 Skrevet 31. august 2007 han vil jo ha ALT vi spiser, så han får jo smake på det meste.. hvor mye er igrunnen "greit"? prøver jo å salte minst mulig da.. og en annen ting. er det noe matvarer de ikke kan få når de er så store, utenom honning og ren melk?
Tommage♀♂ Skrevet 31. august 2007 #2 Skrevet 31. august 2007 Jeg er ikke sånn innmari streng, salter mindre enn vanlig selvsagt, men de får smake på det meste. Holder dem unna melkeprodukter, citrusfrukter og honning til de er ett år, og nøtteprodukter og popcorn til de er ca 3 år
Eve Dallas Skrevet 31. august 2007 #3 Skrevet 31. august 2007 Datteren min er 18mnd. og jeg lager litt til henne utenom vårt, uten salt.
solsikke pike+pikeimagen/uke41 Skrevet 31. august 2007 #4 Skrevet 31. august 2007 Jeg er fortsatt veldig streng tullemor er 14 måneder. Hun får smake det meste men minimalt av det jeg vet er mye salt i.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå