Gå til innhold

Når gjør dere klart?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har litt under 5 uker til termin i dag, og har så lyst å begynne og gjøre klart. Vaske tøy, rydde osv:) Hadde egentlig tenkt å vente til det var 4 uker til termin. Hvordan er det med dere andre? Hvor tidlig begynner dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg begynner da jeg går ut i permisjon, dvs 3 uker før termin! Det gjorde jeg sist også og da blev gutten født 10 dager før termin og jeg hadde akkurat blitt ferdig med alt.

 

Jeg har holdt på å rydde i kjøkkenskap og klæskap nå i et par ukers tid. Levert klær til Fretex og kastet ting og tang. Greit å få det gjort før babyen kommer:)

Skrevet

Jeg tenkte også å vente med å gjøre klart til jeg går ut i permisjon - lite tid til overs nå. Men jeg har jo alt liggende etter de to andre så det er jo bare å vaske og legge klart tøy og klargjøre vogn og seng. Men jeg har fått de to første godt etter termin (hhv 14 og 10 dager) så jeg regner med å ha all verdens tid!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...