lilletupp & spira Skrevet 31. august 2007 #1 Skrevet 31. august 2007 Huff no ble jeg med meg. Min datter på 2 år sa for en uke siden, "mamma du har baby i magen" Jeg tenkte som så at det kunne være en mulighet for dette siden vi er i vår 1 pp, men har liksom ikke tenkt noe over det. Så kom aldri mensen, den har vært veldig uregelmessig, sist gang var den på 36 dager. Så nå tok jeg testen, jeg har vært trøtt i det siste, samt har murringer, kjennes ut som mensen er rett rundt hjørnet. Er de sikkre disse testene, er også forkjøla, kan dette ha innvirkning på testen ?? Håper at det er sant at jeg er gravid.
aug-mamma ble novembermamma! Skrevet 31. august 2007 #2 Skrevet 31. august 2007 Den er nok helt til å stole på, ja:-) Det er heller andre veien den viser feil, at den kanskje viser negativ istedet for positiv pga for lite HCG (graviditetshormon) i urinen. Gratulerer:-)
♥Tullerusk♥ Skrevet 31. august 2007 #3 Skrevet 31. august 2007 Jepp...Den kan du stole på... Testet pos på CB digital 8-9 dager etter EL...=oD Gratulerer så mye...=o)
snart-en-liten-spire? Skrevet 31. august 2007 #5 Skrevet 31. august 2007 Du er nok gravid ja:) Gratulerer så masse!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå