Gulosten™ Skrevet 31. august 2007 #1 Skrevet 31. august 2007 Og nå murrer det skikkelig når jeg sitter.. Når jeg reiser meg opp eller ligger er det helt bra. Kjennes helt sånn numment ut, ikke kraftige murringer. Har ikke vondt i puppene, det hadde jeg sist jeg fikk mensen.... Er så spent!! Kryss fingrene for meg da:) Kanskje jeg tester i morgen tidlig, hvis ikke noe har skjedd til da.
Nit@™ Skrevet 31. august 2007 #2 Skrevet 31. august 2007 Så spennende da ;o) Lykke til med testing! Krysser fingrene for at du har spire i magen!
Gulosten™ Skrevet 31. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 31. august 2007 Hihi:) Krysse fingra men ikke beina!! Hehe. PS: Ikke ETT ord til AK og gjengen om dette altså!!!!! Hehe... Da tar det ikke lang tid før "alle" tror at jeg er på vei igjen, noe som forøvrig kan vise seg å absolutt ikke stemme... Hehe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå