Gå til innhold

Hvordan får jeg ut denne ungen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå er jeg fryktelig lei, gått med maserier siden i går ettermiddag. Men det tar seg jo ikke sikkelig opp. Noen som har tips? Tar gjerne i mot masse fødestøv :)

 

Har mens termin om 1 uke, men har 2 cm åpning og føler meg veldig klar nå...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mitt beste tips er å ikke stappe i deg alskens æsj (jeg er fortsatt lei av kanel etter at jeg prøvde ALLE kjærringråd når jeg ville bli ferdig) og ikke slit deg ut med husarbeid eller trapper. Tenk om du får rier og er helt utslitt... Prøv å slappe av og si fra til alle du kjenner at du er sliten og lei, kanskje noen tar hintet og varter deg opp litt:) Så lenge du har åpning er det nok like om hjørnet:) Lykke til

Skrevet

prøv å nyt tiden;) og lad opp... selv spiste jeg overdrevent med kanel en dag... og jammen startet ikke fødselen samme kveld:) lykke til:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...