LINDA*** Skrevet 30. august 2007 #1 Skrevet 30. august 2007 Skal om ikke så lenge. Men hva skjer der? Og hvor lenge er man der? Ca.?
Kondis som en murstein Skrevet 30. august 2007 #2 Skrevet 30. august 2007 Tror det bare er måling og veiing.. Litt snakk sikkert også. Vi var ikke på den, var midt i flytting og hs sa at det ikke var noe big deal at vi ikke fikk kommet )
Diva Muffin Skrevet 30. august 2007 #3 Skrevet 30. august 2007 Vi snakket litt om fast føde. Satte opp time til 5 måneders kontroll og ble tilbydd å bli med på gruppe. Det tok sikkert en halvtime, like lang tid som vi bruker på "vanlige" helsestasjonbesøk.
snart4barnsmamma Skrevet 30. august 2007 #4 Skrevet 30. august 2007 her var fysioterapeut og såg på ungen på 4 mnd kontroll...så var det måling og veiing...og ny time...og snakk om litt graut osv
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå