Anonym bruker Skrevet 30. august 2007 #1 Skrevet 30. august 2007 Vesla fylte 1 år i mars i år og begynte i barnehagen samme måned. Bare siden hun begynte der, har hun sikkert hatt 4 omganger med feber som varer 4-5 dager. Noen ganger bare feber, og andre ganger kombinert med hoste og snørr. Er det vanlig at de får så ofte feber første året i barnehagen? Nå når vi har begynt å gå mot høsten, fikk hun plutselig feber i går igjen. Er ikke snørrete og forkjølet, bare høy feber. Hva skyldes det egentlig?
rolly Skrevet 30. august 2007 #2 Skrevet 30. august 2007 kom deg til legen å få det sjekket for å utelukke evnt sykdommer
*Ulrikke* Skrevet 30. august 2007 #3 Skrevet 30. august 2007 Datteren min begynte i bhg for akkurat et år siden. Fra oktober til mars gikk det i ett - hvis hun var i bhg i to uker i strekk uten sykdom var det kryss i taket i heimen! Siden da tror jeg hun har hatt ørlite feber to ganger, og vært forkjølet et par ganger. Det er det. Så det var tydeligvis bare noe som skulle "gå seg til" - selvom bakhodet mitt begynte å murre om både leukemi og andre skumle saker etter ørtogførti runder med feber uten andre symptomer... Det er kjedelig og slitsomt, men sannsynligvis driver hun bare og bygger opp immunforsvarert sitt!
Bålle84+j06+nooni161010 Skrevet 30. august 2007 #4 Skrevet 30. august 2007 jenta mi hadde feber og var syk omtren annenhver uke i flere mnd..han generelt vært syk ellers en gang i mnd siden hun var 4 mnd...men tror ikke det er noe galt med henne annet enn at hun blir lett smittet og lett syk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå