rosetta Skrevet 30. august 2007 #2 Skrevet 30. august 2007 Venter nå mitt 4. barn, har aldri valgt å ikke amme, men har dessverre ikke nok melk. Har hver gang pumpet meg for å sjekke mengden med melk, og det er rett og slett ikke nok til at babyen blir mett. Så derfor har jeg valgt å gi flaske. Men alle er friske og raske, omtrent aldri syke, de har et godt immunforsvar, så morsmelkerstatning nøler jeg ikke med å gi, når melkeproduksjonen min streiker.
Anonym bruker Skrevet 30. august 2007 #3 Skrevet 30. august 2007 Hvorfor må du bry deg om andres valg? La folk bestemme selv. De blir nok like bra mødre om ikke bedre enn oss. Jeg har ikke fått en dråpe mm i mitt liv frisk som en fisk. Så ikke døm bry deg om medmenneskene rundt deg. Gå å handle for en gammel nabo eller ta en ekstravakt på jobben så har du litt å gjøre ikke se ned på andre.
Anonym bruker Skrevet 30. august 2007 #4 Skrevet 30. august 2007 jeg ser ikke ned på andre.. lurer bare på hvorfor dere velger å ikke amme.. hvis man har melk liksom.. men du har tydligvis problemer m å fortelle d..
Anonym bruker Skrevet 30. august 2007 #5 Skrevet 30. august 2007 HORMONBOMBE eller ? Må vell være lov å spørre uten at hun dømmer noen for deres valg !
Anonym bruker Skrevet 30. august 2007 #6 Skrevet 30. august 2007 Hi hi hi vet ikke hvem som er hormonbomber. Jeg skal amme men kan ikke bry meg mindre hva andre gjør. Viktigste er vel att ungen får mat? Ikke rart det er jenter som blir deppa etter fødsler. Kan jo være du ikke kan amme selv. Har en venninne som var bastant på å amme så ned på alle som ikke gjorde det. Men ut fra hennes pupp kom det ikke en eneste dråpe. Det kan jo være deg.
Tre tette! *07+10+11* Skrevet 30. august 2007 #7 Skrevet 30. august 2007 ja, d kan være meg ja.. men nå mente jeg de som velger å ikke amme!! ikke de som ikke kan.. får man ikke ut noe melk så kan man ikke noe for d..
storkenerpåvei. Skrevet 30. august 2007 #8 Skrevet 30. august 2007 hei..jeg skal amme,men når mor skal ut av huset en times tid skal han få erstatning...også spesielt på økedager..har en gut på 16 måndter og jeg velger å ikke stresse like mye med nr 2 som nr 1. jeg kommer også til å velge å ikke amme lengre enn 6 måndter heller.. thats me
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå