Hame ble født Skrevet 29. august 2007 #1 Skrevet 29. august 2007 Hei Jeg skjenner noen som bruker reise seng til lille gutten sin på 6 mnd. Jeg sa at det går ikke ann det er ikke godt å ligge på , hun sa at de bruker god madraes!!! Hva syns dere ?? er det noe andre ulemper med det??
Beama Skrevet 29. august 2007 #2 Skrevet 29. august 2007 Eneste jeg vil tro er att det ikke blir noe luft for madrassen under ifra.. ellers er det vel ikke noe problem. Vet om flere som har byttet til reiseseng fordi barna slo seg sånn på sprinklene=)
Gjest Skrevet 29. august 2007 #3 Skrevet 29. august 2007 Den ene datteren til en kamerat av meg, nektet å roe seg et annet sted enn i reiseseng. Så de brukte reiseseng på henne nesten fra fødselen. Med en god overmadrass så ser jeg ikke helt problemet.
Anonym bruker Skrevet 29. august 2007 #4 Skrevet 29. august 2007 Dattern vår sover i reiseseng .. Har en utrolig god madrass oppi den, så hun liker nok ikke noe ubehagelig. Etter noen mnd i sprinkelsenga nektet hun plutselig å ligge der, men sov alltid godt når hun var hos andre (det vil si i reisesenga si) Så vi prøvde den hjemme .. Og da sover hun som en stein!
solsikke pike+pikeimagen/uke41 Skrevet 29. august 2007 #6 Skrevet 29. august 2007 Tulla her i huset har reisesenger hos svigers mine foreldre på hytta og en her som vi har med på reise. Har madrasser til alle og hun sover veldig godt i de. Har vanlig seng hjemme men hadde nok sovet like godt i reisesengen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå