PrincessEleanorღLeah 24.07.07ღ Skrevet 29. august 2007 #1 Skrevet 29. august 2007 Sitter her å venter på at sambo skal komme fra jobb...så skal vi til bilforhandleren å hente den nye bilen vår, Peugeot 307 sw, Dvs, den er ikke helt ny da, 2003-modell, men ny for oss! Skal bli deilig m en stasjonsvogn, dessuten er den veldig god å kjøre Dagens glade fra meg
*Rutletutt* Skrevet 29. august 2007 #2 Skrevet 29. august 2007 Kjekt med ny bil - trenger jo stasjonsvogn når dere har fått baby:o) Jeg er generelt bare så fornøyd med liver akkurat nå. Tenkte på det i sted. Jeg har verdens nydeligste barn - en samboer jeg elsker overalt på jord som jeg endelig planlegger bryllup med:o) Jeg har en spennende jobb som venter på meg etter permisjonen - vi har god økonomi og skal i gang å bygge drømmehuset ved sjøen om ikke så altfor lenge...går hjemme å koser meg med lillesnuppa og livet kunne knapt vært bedre:o)))
Verbena Skrevet 29. august 2007 #3 Skrevet 29. august 2007 Vi har vært på tinghuset i dag å reservert dag og tidspunkt vi skal gifte oss på!! Så i dag flyr jeg på en sky!!!
er det muuulig Skrevet 29. august 2007 #4 Skrevet 29. august 2007 jeg er glaaad for jeg har vert så nesvøs for en ting...men det viste seg at jeg slapp å være nervøs likevel....:-D
OsloMor Skrevet 29. august 2007 #5 Skrevet 29. august 2007 Er egentlig ganske glad selv, går bra på skole for meg, bra med ungene i bhg. Har funnet mange nye og gode melke-og soyafrie oppskrifter for multiallergikerne mine og meg som går på diett p.g.a. amming . Slikt gjør meg glad!
haater husarbeid Skrevet 29. august 2007 #6 Skrevet 29. august 2007 Her har minstemann sovet hele natta etter tre netter med gauling pga tannfrembrudd og han har vært blid og fornøyd hele ettermiddagen. Kanskje han endelig begynner å venne seg til å gå i bhg?? Små gleder gjør hverdagen fin )
Gjest Skrevet 29. august 2007 #7 Skrevet 29. august 2007 Jeg var til optikeren i dag for jeg ville ha en ny synsundersøkelse siden det var en god stund siden sist. Jeg har brukt briller og linser hele livet mitt, skulle bestille nye linser. Men da keg tok synstesten, viste det seg at jeg ikke trenger å bruke linser/briller lenger. Jeg har rett og slett fått bedre syn Optikeren sa at det kan skje at man kan få bedre syn over tid, og det har altså jeg fått JIPPI!!!! Så nå trenger jeg ikke stresse med linser lenger
Gjest Skrevet 29. august 2007 #8 Skrevet 29. august 2007 Min dagens glade er at jeg har hala i land min første kontrakt på jobben i dag, er sååååå fornøøøøøøøyd!!!!
Nit@™ Skrevet 29. august 2007 #9 Skrevet 29. august 2007 Jeg gleder meg over mannene mine, 4 unger og resten av familien min i dag. Glad for at jeg har dem alle. Jeg er glad jeg ga en annen lege sjansen på mandag. Fikk nye smertestillende tabletter som VIRKER, og har fått en ny hverdag. Og jeg er henvist videre til utredning! Tablettene inneholder morfin, så kanskje derfor dagene er sååå lyse ;o) *fnis* Det er en kortsiktig løsning, men alle dagene jeg kan få så godt som smertefri nå er helt herlig etter snart 6 mnd med masse smerter.
Spente med nr 3 i vente... Skrevet 29. august 2007 #10 Skrevet 29. august 2007 funnet ut idag, at jeg er gravid på ny.... )
Mammaja 120107 Skrevet 29. august 2007 #11 Skrevet 29. august 2007 Ringte flyselskapet i dag og fikk bekreftet at vi fikk flyseter med babyseng foran til Australia-turen. Så slipper vi å sitte med lillegutt på fanget i de 2x24 timene i lufta.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå