Anonym bruker Skrevet 28. august 2007 #1 Skrevet 28. august 2007 Hei..:-) Jeg har et lite problem.. Jeg og kjæresten min elsker å prøve ut nye ting når d gjelder sex.. Nå har vi akkuratt prøvd anal sex å jeg synes d var litt ekkelt men godt på samme måte, men d føltes som om jeg skulle bæsje..Er d bare meg som er nervøs? er dette normalt??
Anonym bruker Skrevet 28. august 2007 #2 Skrevet 28. august 2007 Heisann! Føler det samme som deg jeg også... Men når vi er kommet i gang og jeg klarer å slappe av og bare nyte, da forsvinner den følelsen. Liker det best hvis klitten får berøring samtidig jeg. Bare til å fortsette og nyte, så tenker du ikke på at du må bæsje!
Anonym bruker Skrevet 29. august 2007 #3 Skrevet 29. august 2007 hehe okei:-) takk for svar.. D hjalp:-) Berører klitten samtidig,men alikavel har jeg angst for at d kjennes ut som at jeg må bæsje:Phehe..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå