Gjest Skrevet 28. august 2007 #1 Skrevet 28. august 2007 Mannen min elsker hvitløk, men det stiner så inni granskauen når han har spist det. Har prøvd å tygge tyggis, men jeg lukter det ennå. Vær så snill....orker ikke å kysse en med hvitløkånde.
(((( 2 kids-gutt og jente)))) Skrevet 28. august 2007 #3 Skrevet 28. august 2007 Fersk persille eller persillekapsler:-))
meg & to små vampyrer Skrevet 28. august 2007 #5 Skrevet 28. august 2007 Mitt beste tips er: for alle andre med det også. funker veldig bra! Men helt ærlig, er det virkelig noen som bryr seg om slikt mer da? Jeg bryr meg absolutt ikke. Mye verre om de lukter røyk f.eks.
Gjest Skrevet 28. august 2007 #6 Skrevet 28. august 2007 Takk for svar folkens. Skal nok kjøpe persille og ha det her hjemme, for i dette øyeblikket har vi det ikke. Men banan har vi, så skal be han spise en nå. Han liker banan, så det blir ikke tortur for han.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå