Anonym bruker Skrevet 28. august 2007 #1 Skrevet 28. august 2007 Hva er det dere vil vite? Jeg er litt for det at det man ikke vet skal man ikke vite...hva mener dere?
ragna Skrevet 28. august 2007 #2 Skrevet 28. august 2007 in lack of words; faen. trykk på debatter på venstre side (jah, riktig det, den blågrønne dingsen med tekst nedover i ett smalt felt ja) der har du hundrevis (ihvertfall ett par-tre titalls debatter og velge imellom. trykk på det som passer deg best (vil anbefale skravlesiden og småtroll til ditt formål) LYKKE TIL snupps, dette "årner" du! kos og klems
Cat.68 Skrevet 28. august 2007 #3 Skrevet 28. august 2007 Hvordan kan man vite hva man IKKE skal vite???
Anonym bruker Skrevet 28. august 2007 #4 Skrevet 28. august 2007 jeg mener at man skal ikke grave i noe man ikke vet på forhånd. greit å ikke gå å være pissredd for at ei spåkone har sagt man skal få kreft liksom.
Cat.68 Skrevet 28. august 2007 #5 Skrevet 28. august 2007 Men uansett får man jo vite slikt en gang om jeg er syk.Om jeg får vite det hos legen eller hos en spåkone, så var det vel sikkert meningen at jeg skulle få vite det akkurat sånn da eller? dessuten trur jeg det er veldig sjeldent du får vite noe slikt hos noen som spår.
RundLurt? Skrevet 28. august 2007 #6 Skrevet 28. august 2007 Hvorfor foretrekker enkelte syltetøy på kaka og noen pølse? Hmmmmmmm?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå