Anonym bruker Skrevet 28. august 2007 #1 Skrevet 28. august 2007 De to første gangene jeg fikk barn fikk vi en flott bok som het "Spedbarnsboken". Tror vi fikk den på sykehuset sammen med et BAM blad, men denne gangen fikk vi ikke noe:( Merker nå at jeg gjerne skulle hatt den boken for det står mye nyttig i den (har selvfølgelig ikke tatt vare på fra de andre... dumt av meg ja). Noen som vet om det går an å få tak i den?
Anonym bruker Skrevet 28. august 2007 #2 Skrevet 28. august 2007 er jo utgitt av sandvik, kanskje de sender den ut? Se www.babyverden.no, om det kanskje står noe info der.
Anonym bruker Skrevet 28. august 2007 #3 Skrevet 28. august 2007 ja kikket forresten, det er en link som heter gratis bøker, så da kan du bestille den der:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå