Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 28. august 2007 #1 Skrevet 28. august 2007 Når jeg er ute og shopper i babyavd, og jeg ser folk der som er ute for å kjøpe gaver.. Så har jeg sååååå lyst til å si: "ikke kjøp noe med hetter, eller to-delt sett"... Hehe.. Flere enn meg som føler for å si det?
It's all about me Skrevet 28. august 2007 #2 Skrevet 28. august 2007 Nei. Jeg elsker hetter....bortsett fra på helt helt nyfødt. Har kjøpt ting med hetter siden str 62. To delt sett, hva er galt med det?????
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 28. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 28. august 2007 Når junior var baby så brukte jeg aldri to-delt sett.. Brukte kun buksa, og jakka ble liggende igjen i kommoden..
Mamma jei Skrevet 28. august 2007 #4 Skrevet 28. august 2007 Enig med deg, VELDIG upraktisk med hette!!
Gjest Skrevet 28. august 2007 #5 Skrevet 28. august 2007 For ikke å snakke om alle de nydelige sparkedraktene med knepping på ryggen. Det er jo såååå klumpete for babyen å ligge på. Kommer ikke i hus her ihvertfall. Og gensere er også ufattelig upraktisk før str 74.
Tante_Sofie Skrevet 28. august 2007 #6 Skrevet 28. august 2007 Jeg bruker ikke klær med hetter til mine barn. Spesielt ikke i barnehagen. Ikke for å være overhysterisk, men kan jo henge fast i ting og tang! Og til babyer som ligger er det helt umulig med hette...mener jeg da... :-)
mamma >to gull Skrevet 28. august 2007 #7 Skrevet 28. august 2007 Upraktisk med hette, men todelt sett ser jeg ingenting galt med. Vi har nesten kun brukt det vi:-)
Gjest Skrevet 28. august 2007 #8 Skrevet 28. august 2007 Jada,, må anstrenge meg skikkelig for å holde munn hehe
Gjest mammaen til Odin og Tiril Skrevet 28. august 2007 #9 Skrevet 28. august 2007 Har ingen problemer med hetter eller 2delte sett:)Brukt det til begge mine barn, hetter e jo bare tøfft:)
Nickey Mouse Skrevet 28. august 2007 #10 Skrevet 28. august 2007 Hetter er tøft, men totalt ubrukelig! Ihvertfall var det det for oss. Har ikke tenkt tanken på å si/ikke si det til folk som handler gaver før, men nå derimot... takk skal du ha, Fantasiløs
Hjertemor Skrevet 28. august 2007 #11 Skrevet 28. august 2007 Helt enig. Hetter er fint til store barn fra 2-3 om våren og høsten når de ikke trenger jakke utenpå. Ellers er det bare klumpete og unødvendig. Todelt er greit fra de begynner å gå. Før det foretrakk jeg hele drakter, for de blir jo løftet på så mye, og da er det greit at det ikke sklir fra hverandre!
mayaya Skrevet 28. august 2007 #12 Skrevet 28. august 2007 Jeg liker ikke hetter nei, men det verste for meg er bukser/dresser med fot. Er de LITT store, så havner føttene til mini inni magedelen av plagget.. Og de blir veldig fort små og ubrukelige...
monztah Skrevet 28. august 2007 #13 Skrevet 28. august 2007 Jeg synes hettejakker er geniale, i hvert fall her hvor det blåser :-). Og snuppa sover fint i hettajakka si om dagen, bare trekker den opp bak hodet hennes. Men skjønner poenget, før strl 68 tror jeg ikke at jeg brukte hverken hette eller 2-delte sett...og ikke dongeri heller!
goldie Skrevet 28. august 2007 #14 Skrevet 28. august 2007 Ser mange stilige jakke-gensere. Men det er så typisk at de alltid skal være med hette på! Skjønner det er tøft, men je tenker på at det blir så utrolig klumpete når du har jakke over. derfor kjøper jeg aldri det til min 2årige gutt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå