Mamma_til_3_jenter <3 Skrevet 28. august 2007 #1 Skrevet 28. august 2007 Er gravid i uke 39 og har fått så vondt midt i ryggen,sånn dunkende smerte...Fikk det i natt,men har vært bra nå,helt til det dukket opp igjen..Har vært hos JM i dag og det var ikke noe galt med urinprøva så da er det vel ikke noe nyrebekkenbetennelse el noe,hun trodde ikke det...Men etter at jeg kom hjem derfra så har det da blitt så vondt igjen.. Hvor ringer jeg??
arbeidsuhellet14.juli Skrevet 28. august 2007 #2 Skrevet 28. august 2007 jeg hadde ringt føden ettersom du er 39uker på vei. Er itte bare starten på fødsel da?????
ツツPhunk har 2 herligeツツ Skrevet 28. august 2007 #3 Skrevet 28. august 2007 Jeg ringte alltid til føden jeg.
Helnøtt med spire:) Skrevet 28. august 2007 #4 Skrevet 28. august 2007 Du ringer rett og slett føden! Lykke til:)
Mamma_til_3_jenter <3 Skrevet 28. august 2007 Forfatter #5 Skrevet 28. august 2007 en men kan smerten sitte høyt opp på ryggen hvis det er starten på fødsel da?? og dunke liksom?? Ringer føden jeg bare vi har spist
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå