Gjest Skrevet 28. august 2007 #1 Skrevet 28. august 2007 Må vi si ifra til trygdekontoret om at jr har startet i barnehage eller går det av seg selv? Siden vi ikke har rett på full kontantstøtte mener jeg.
-mammsen-fikk tulle 060606 Skrevet 28. august 2007 #2 Skrevet 28. august 2007 Bhg sender lister til Nav om det men det er like greit at ein seier i fra sjav så slepper ein å få utbet noko som dei skal ha tilbake fordi du ikkje har krav på det. Dei listene kan ta litt tid før dei blir oppdaterte hos Nav
Gjest Skrevet 28. august 2007 #3 Skrevet 28. august 2007 Akkurat... det kom inn ca 3000 kr på konton min i dag, har ikke fått sjekket hvor de kom ifra enda, men jeg kan tenke meg at det er kontantstøtten som vi ikke skal ha mer enn 20% av.
Gjest Skrevet 28. august 2007 #4 Skrevet 28. august 2007 Du bør si fra selv, men du får full kontantstøtte til og med august mnd. Så den du fikk i dag er riktig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå