murmelmamma Skrevet 28. august 2007 #1 Skrevet 28. august 2007 jeg har og lovpriser vår kjære maria like mye hver uke! med begge to i full jobb og to små barn så strekker rett og slett ikke tiden til..det er deilig å kunne slappe av i helgen og slippe å tenke på vasking... bare et lite gladsukk fra meg..som plutselig kom på hvor heldige vi er som slipper å vaske selv....:-)
Mamma til verdens beste barn Skrevet 28. august 2007 #2 Skrevet 28. august 2007 Vi også, hver 14 dag, hun er helt fantastisk. Tar på seg treningstøyet og setter i gang. På 3 timer vasker hun hus, lister, stryker klær og sengetøy og skifter på sengene. Utrooooolig deilig:) Vi får en liten baby til i mars så fra nyttår av skal vi ha henne hver uke, verdt hver eneste krone!!!
Hjertemor Skrevet 28. august 2007 #3 Skrevet 28. august 2007 Hvor mye betaler dere? Har hatt div vaskehjelp i perioder, og det er så stor prisforskjell..!
Kjærlighet <3 Skrevet 28. august 2007 #4 Skrevet 28. august 2007 Dytter... Lurer på pris, hvor i landet og hvordan dere gikk frem for å finne vaskehjelp? :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå