æsj altså! Skrevet 28. august 2007 #1 Skrevet 28. august 2007 Bor i det høye nord, så er det ikke ikea. Når man skal en plass med ikea blir jeg så glad. Tenkte å handle til lillegutt sin dåp. Begrenset hvor mye man kan ta med på fly. Noen gode tips hva jeg kan kjøpe med meg hjem til dåpen?
Monajenten Skrevet 28. august 2007 #2 Skrevet 28. august 2007 Telys, stearinlys og sånne pynteting er jo kjempebillig på IKEA, ville ihvertfall ha handlet det. Kanskje du kan få tak i billig duk også. Ellers har de masse fine glassvaser og skåler som også kan være greie å ha. Kos deg på IKEA, "vår" ligger bare en halvtimes tid unna, men jeg elsker å dra dit likevel. Det blir faktisk ikke så ofte til tross for at det er så nært. (Kan kanskje ha noe med at man bruker liiiiitt penger når man er på IKEA;))
Mamma'n til Kaisa og Simon:) Skrevet 28. august 2007 #3 Skrevet 28. august 2007 åååå!! bare sååå misunnelig da...hehe jeg er ikea-gal ellerno slikt og bor i ålesund så det er ca like langt mellom hver av de nærmeste ikeaene..hehe.. kortest blir det vel til trondheim da, så vi må dit en gang i året.. Vet ikke helt hva du kan kjøpe til dåpen da, siden jeg ikke vet hva du egentlig trenger, men ville fortelle hvor misunnelig jeg var...hehe Kos deg litt for meg og da!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå